Medarbetare

Magnus Wiberg

Auktoriserad Revisor
Tel 0451-850 75
magnus.wiberg@ahnellsrevision.se

Lars-Olof Martinsson

Auktoriserad Revisor
Tel 0451-850 74
lom@ahnellsrevision.se

Jörgen Nilsson

Auktoriserad Revisor
Tel 0451-850 71
jorgen.nilsson@ahnellsrevision.se

Per Svensson

Auktoriserad Revisor
Tel 0451-38 47 84
per.svensson@ahnellsrevision.se


Ingrid Svensson

Godkänd Revisor
Tel 0451-850 70
ingrid.svensson@ahnellsrevision.se  

Göran Andersson

Godkänd Revisor
Tel 0451-38 47 80
goran.andersson@ahnellsrevision.se

Loffe Persson

Auktoriserad Redovisningskonsult
Tel 0451-850 76
loffe.persson@ahnellsrevision.se

Kerstin Nilsson

Auktoriserad Redovisningskonsult
Tel 0451-38 47 81
kerstin.nilsson@ahnellsrevision.se


Annika Svensson

Redovisningskonsult
Tel 0451-850 72
annika.svensson@ahnellsrevision.se

Carola Olsson

Redovisningskonsult
Tel 0451-38 47 82
carola.olsson@ahnellsrevision.se

Helena Malmgren

Redovisningskonsult
Tel 0451-38 47 83
helena.malmgren@ahnellsrevision.se

Viktor Svendsen

Redovisningskonsult
Tel 0451-850 78
viktor.svendsen@ahnellsrevision.se


Ida Nilsson

Redovisningskonsult
Tel 0451-850 73
ida.nilsson@ahnellsrevision.se

Patrik Lundkvist

Redovisningskonsult
Tel 0451-850 77
patrik.lundkvist@ahnellsrevision.se

Marie Bergqvist

Redovisningskonsult
Tel 0451-850 79
mia@ahnellsrevision.se

Annika Gunnarsson

Sekreterare
Tel 0451-850 70
ahnells@ahnellsrevision.se

nike air max 90 billiga essential, nike air max hyperfuse black,billiga nike air max 90 nike air max sneakers nike air max,nike air max svart rosa, air max sverige,billiga air max 90 dam billigt,billiga boots